Rubliky

VIDEO: Katy Perry přistižena při líbačce se známým kytaristou

Ohodnoť jako první!

Zdá se, že Katy našla lék na rozvodová traumata. Novináři vyslídili, že se líbala, objímala a vodila za ruku s jedním celkem známým kytaristou…

A o koho tedy jde? O Roberta Ackroyda z kapely Florence & The Machine. Čerstvý pár byl vystopován na kalifornském festivalu Coachella. Nejen, že se Katy Perry a Robert shodli v hudebním vkusu a chodili spolu na stejná vystoupení. Taky se veřejně vodili za ruce a došlo i na polibky.

Informátor dokonce prozradil serveru TMZ, že když se celá parta zpěvaččiných kamarádů vypravila na vystoupení Dr. Dre, samotná Katy odmítla: „Řekla, že si počká na jiné scéně na vystoupení svého nového přítele.“

 

Hradecký majáles už za týden, zahraje Sto zvířat, Midi Lidi, Tomáš Klus i Vypsaná fixa

 

Vypsaná fixa

Vypsaná fixa

Sezóna tradičních vysokoškolských oslav začíná. Jedny z prvních letošních koncertů pod širým nebem si budou moci užít (nejen) studenti z Hradce Králové. Šestý ročník Hradeckého majálesu proběhne 27. dubna v Šimkových sadech.

Na dvou pódiích vystoupí osvědčené festivalové kapely – Sto zvířat, Vypsaná fixa, Mig 21, Skyline, Horkýže slíže, Tleskač, UDG či Wohnout, těšit se můžete taky na Tomáše Kluse, Charlie Straight, Midi Lidi a Nightwork.

Hradecký majáles, Hradec Králové – Šimkovy sady, 27. 4. 12

Comments are closed.